• Marulianus home
  • Marulianus home
  • Marulianus home
 
 
 
 

Iva je Ive!

Sporni papirić!

???

Apdejt apdejtanog apdejta!





Teški kaos u redakciji! Iva Ivić, jučer proglašena pobjednica kategorije rekreacija, ne postoji. Radi se o penjaču imena Ive Ivić, također iz Paklenice! Znamo da su izmjene u poretku tradicija nakon svakog kola STBLa ali ovo graniči sa ludilom.

Tragom osnovanih sumnji kako je gomili grešaka pri sastavljanju poretka kumovao alkohol, postavlja se pitanje da li je pametno organizirati beer party kola u budućnosti. Čini se da naši težaci gube busolu pri spomenu hmelja, pa nije čudo da je skoro pola natjecatelja imalo, za gratis pivo potrebnih, 10 topova, a neki teži slučajevi su čak dopisivali topove ne bi li uvatili još koju extra bocu.

Apdejt apdejtanog apdejta pronađite u nastavku. Triba li naglasiti da smo spremni za dodatne apdejte bude li potribe?










>>> STBL 2017. - 1.kolo / 14.01.2017.

REKRECIJA - žene

01.

Eliška Zlj´kova

11T / 14P

02.

Barbara Kaličanin (Marulianus)

10T / 10P

03.

Anja Garmaz (Marulianus)

10T /11P

04.

Darla Civitico (Lapis)

10T / 12P

05.

Žaneta Dolić (Mosor)

10T / 14P

06.

Zorana Frkić (Marulianus)

8T / 12P

06.

Josipa Aužina (Teton)

8T / 12P

08.

Ivana Vukušić ( Marulianus)

7T / 9P

09.

Mirna Koloper (Teton)

7T / 10P

10.

Iva Ujević (Marulianus)

7T / 11P

11.

Katarina Radica (Marulianus)

6T / 6P

12.

Ivana Boko (Marulianus)

5T / 5P

13.

Antonia Gašperov (Šibenik)

5T / 6P

/

Damira Batinić (DNF)

/

Težačko srce kola – Iva Ujević (Marulianus), 1.57 P/T

 

REKREACIJA - muškarci

01.

Vid Ivanišević (Marulianus)

16T / 27P

02.

Dante Vidas (Paklenica)

13T / 16P

03.

Nikola Vrdoljak (Lapis)

12T / 20P

04.

Luka Dodig (Marulianus)

11T / 11P

04.

Ante Jerolimov (Paklenica)

11T / 11P

06. Ive Ivić (Paklenica) 11T / 13P

07.

Franko Bilić (Teton)

11T / 15P

07.

Dario Vrdoljak (Marulianus)

11T / 15P

09.

Vjeko Zorić (Sv.Mihovil)

11T / 16P

09.

Roko Vidović (Lapis)

11T / 16P

11.

Josip Miočić (Paklenica)

11T / 20P

12.

Danko Porobija (Marulianus)

10T / 10T

12.

Ivan Hrvoić (Marulianus)

10T / 10T

12.

Pere Županović (Teton)

10T / 10T

12.

Zoran Blažević  (Marulianus)

10T / 10T

12.

Ivan Grmoja (Marulianus)

10T / 10T

12.

Nikola Tešija (Marulianus)

10T / 10P

12.

Lovre Pletikosić (Paklenica)

10T / 10P

12.

Tadija Smičiklas (Lapis)

10T / 10P

12.

Nikša Anić (Lapis)

10T / 10P

21.

Tomo Keč (Marul)

10T / 14P

21.

Frane Četković (Lapis)

10T / 14P

23.

Gašper Lekić (Paklenica)

10T / 16P

24.

Filip Dužević (Marulianus)

10T / 18P

24.

Lovre Zorić (Sv.Mihovil)

10T / 18P

26.

Ivan Bajlović (Zadar)

9T / 9P

26.

Neno Kozaković (Paklenica)

9T / 9P

26.

Milan Karmelić (Profunda)

9T / 9P

29.

Ivan Lolić (Teton)

9T / 10P

29.

Renato Jurčić (Neretva)

9T / 10P

31.

Marko Gulin (Marulianus)

9T / 11P

32.

Nikola Stipanović (Marulianus)

8T / 9P

33.

Mate Silić (Marulianus)

8T / 10P

34.

Daniel Marinović (Marulianus)

7T / 8P

35.

Nikola Poljak (Teton)

7T / 11P

35.

Augustin Derado (Teton)

7T / 11P

37.

Fabijan Petić (Marulianus)

5T / 5P

/

Hrvoje Lučić (Mosor)

/

/

Tomislav Andić (/)

/

Težačka srca kola – Filip Dužević (Marulianus), Lovre Zorić (Sv.Mihovil), 1.8 P/T

 

 

ASEVI - žene

01.

Vana Piccini (Marulianus)

18T / 30P

02.

Aida Čotić (Neretva)

11T / 11P

03.

Minja Čulić (Marulianus)

11T / 12P

04.

Marijana Babić (Marulianus)

10T / 10P

04.

Martina Martić (Neretva)

10T / 10P

/

Gorana Škare (Zona)

/

Težačko srce kola – Vana Piccini (Marulianus), 1.6 P/T

 

 

ASEVI - muškarci

01.

Antonio Krivić (Mosor)

25T / 58P

02.

Luka Kivela (Marulianus)

23T / 23P

03.

Jakov Milanović (Mosor)

22T / 24P

04.

Frane Čulić (Marulianus)

22T / 31P

05.

Mislav Kuzmić (Mosor)

22T / 45P

06.

Toni Miličević (Neretva)

20T / 33P

07.

Josip Vukušić (Marulianus)

19T / 24P

08.

Mikula Bašić (Marulianus)

19T / 26P

09.

Vedran Pehnec ( Mosor)

18T / 20P

10.

Ante Đapić (Mosor)

18T / 25P

11.

Ivica Beović (Mosor)

17T / 28P

12.

Leon Jeletić (Marulianus)

17T / 29P

13.

Neno Marušić (Mosor)

16T / 22P

14.

Luka Mudronja (ART rock)

16T / 24P

15.

Marin Radmilović (Marulianus)

16T / 36P

16.

Mate Brkić (Marulianus)

18T / 19P

17.

Vedran Puljiz (Mosor)

14T / 15P

18.

Nikola Maretić (Marulianus)

14T / 25P

19.

Toni Zlodre (Marulianus)

13T / 15P

20.

Antonio Trogrlić  (Marulianus)

13T / 16P

21.

Pero Kordić (Neretva)

13T / 19P

22.

Petar Bebovec (Neretva)

13T / 20P

23.

Martin Dude (Marulianus)

12T / 14P

23.

Hrvoje Viček (Marulianus)

12T / 14P

25.

Luka Runjić (Marulianus)

12T / 19P

26.

Igor Pavlović (Marulianus)

11T / 11P

27.

Josip Volerić (Neretva)

11T / 13P

27.

Dino Andrić (Marulianus)

11T / 13P

27.

Tonči Validžić (Marulianus)

11T / 13P

27.

Igor Savin (Marulianus)

11T / 13P

31.

Ivan Krnić (Marulianus)

11T / 19P

31.

Damir Ugljen (Neretva)

11T / 19P

33.

Silvio Đonlić (Marulianus)

10T / 10P

33.

Marin Banović (Marulianus)

10T / 10P

33.

Slaven Vručinić (Mosor)

10T / 10T

33.

Ivan Mario Staničić (Marulianus)

10T / 10T

37.

Lovre Lovrinčević (Marulianus)

10T / 25P

38.

Shane Lonergan (Marulianus)

9T / 9T

/

Petar Bekavac (Nereteva)

/

/

Božo Bašić (CAF)

/

/

Igor Pavlović (Marulianus)

/

/

Jere Cokarić (Mosor)

/

/

Mario Mihanović

/

Težačko srce kola: Lovre Lovrinčević (Marulianus), 2.5 P/T

Komentari  

 
0 #1 glista 2017-01-21 12:49
Dide, ja predlazen da u startu imas pravo na 6 piva i za svakih popetih 5 smjerova gubis pravo na jednu,a organizatori niposto nesmiju pit,osim naravno ako natjecanje organizira KŠD
:lol:
Citat
 
 
0 #2 Did Marul 2017-01-25 21:48
Preveliki Glista, ovako ćemo riješit stvar - organizaciju pivskog kola sljedeće godine vodi legendarni KŠD!
Citat
 
 
 
 
 

Zadnji komentari

RSS

Bilo podlaktice

Vaš omiljeni brend hvatišta je:

Morpho - 26.7%
Lapis - 20%
Samsara - 20%
360 - 13.3%
X Cult - 0%
Fathold - 6.7%
Cheeta - 6.7%
meki drugi - 6.7%

Ukupno glasova: 15
Glasanje za ovu anketu je završilo 23.11.2017 - 17:07