• Marulianus home
  • Marulianus home
  • Marulianus home
 
 
 
 

Ligaški kaos!

Stari dobri Boro Koračak na kantunu Pamele!

...

Apdejt rezultata!










Jučer smo cili dan prepravljali listu, a najznačajniji novitet je da je Iva Ivić iz Paklenice nova pobjednica kategorije ženske rekreacije! Iva skužaj iz dubine duše, odužit ćemo se na sljedećem kolu!

Osim prepravljanja rezultata jučer su odabrani imbusi koji će postavljati drugo kolo, a čija imena su za sada tajnost! Također, kontroverzno 3. kolo na temu maškara je vraćeno na originalni datum 04.03.. Did Marul za danas preporučuje fingerboard sešn uz šalicu čaja i planiranje kostima za treće kolo....



>>> STBL 2017. - 1.kolo / 14.01.2017.

REKRECIJA - žene

01.

Iva Ivić (Paklenica)

11T / 13P

02.

Eliška Zlj´kova

11T / 14P

03.

Barbara Kaličanin (Marulianus)

10T / 10P

04.

Anja Garmaz (Marulianus)

10T /11P

05.

Darla Civitico (Lapis)

10T / 12P

06.

Žaneta Dolić (Mosor)

10T / 14P

07.

Zorana Frkić (Marulianus)

8T / 12P

07.

Josipa Aužina (Teton)

8T / 12P

09.

Ivana Vukušić ( Marulianus)

7T / 9P

10.

Mirna Koloper (Teton)

7T / 10P

11.

Iva Ujević (Marulianus)

7T / 11P

12.

Katarina Radica (Marulianus)

6T / 6P

13.

Ivana Boko (Marulianus)

5T / 5P

14.

Antonia Gašperov (Šibenik)

5T / 6P

15.

Damira Batinić (DNF)

/

Težačko srce kola – Iva Ujević (Marulianus), 1.57 P/T

 

REKREACIJA - muškarci

01.

Vid Ivanišević (Marulianus)

16T / 27P

02.

Dante Vidas (Paklenica)

13T / 16P

03.

Nikola Vrdoljak (Lapis)

12T / 20P

04.

Luka Dodig (Marulianus)

11T / 11P

04.

Ante Jerolimov (Paklenica)

11T / 11P

06.

Franko Bilić (Teton)

11T / 15P

06.

Dario Vrdoljak (Marulianus)

11T / 15P

08.

Vjeko Zorić (Sv.Mihovil)

11T / 16P

08.

Roko Vidović (Lapis)

11T / 16P

10.

Josip Miočić (Paklenica)

11T / 20P

11.

Danko Porobija (Marulianus)

10T / 10T

11.

Ivan Hrvoić (Marulianus)

10T / 10T

11.

Pere Županović (Teton)

10T / 10T

11.

Zoran Blažević  (Marulianus)

10T / 10T

11.

Ivan Grmoja (Marulianus)

10T / 10T

11.

Nikola Tešija (Marulianus)

10T / 10P

11.

Lovre Pletikosić (Paklenica)

10T / 10P

11.

Tadija Smičiklas (Lapis)

10T / 10P

11.

Nikša Anić (Lapis)

10T / 10P

20.

Tomo Keč (Marul)

10T / 14P

20.

Frane Četković (Lapis)

10T / 14P

22.

Gašper Lekić (Paklenica)

10T / 16P

23.

Filip Dužević (Marulianus)

10T / 18P

23.

Lovre Zorić (Sv.Mihovil)

10T / 18P

25.

Ivan Bajlović (Zadar)

9T / 9P

25.

Neno Kozaković (Paklenica)

9T / 9P

25.

Milan Karmelić (Profunda)

9T / 9P

28.

Ivan Lolić (Teton)

9T / 10P

28.

Renato Jurčić (Neretva)

9T / 10P

30.

Marko Gulin (Marulianus)

9T / 11P

31.

Nikola Stipanović (Marulianus)

8T / 9P

32.

Mate Silić (Marulianus)

8T / 10P

33.

Daniel Marinović (Marulianus)

7T / 8P

34.

Nikola Poljak (Teton)

7T / 11P

34.

Augustin Derado (Teton)

7T / 11P

36.

Fabijan Petić (Marulianus)

5T / 5P

37.

Hrvoje Lučić (Mosor)

/

38.

Tomislav Andić (/)

/

Težačka srca kola – Filip Dužević (Marulianus), Lovre Zorić (Sv.Mihovil), 1.8 P/T

 

 

ASEVI - žene

01.

Vana Piccini (Marulianus)

18T / 30P

02.

Aida Čotić (Neretva)

11T / 11P

03.

Minja Čulić (Marulianus)

11T / 12P

04.

Marijana Babić (Marulianus)

10T / 10P

04.

Martina Martić (Neretva)

10T / 10P

/

Gorana Škare (Zona)

/

Težačko srce kola – Vana Piccini (Marulianus), 1.6 P/T

 

 

ASEVI - muškarci

01.

Antonio Krivić (Mosor)

25T / 58P

02.

Luka Kivela (Marulianus)

23T / 23P

03.

Jakov Milanović (Mosor)

22T / 24P

04.

Frane Čulić (Marulianus)

22T / 31P

05.

Mislav Kuzmić (Mosor)

22T / 45P

06.

Toni Miličević (Neretva)

20T / 33P

07.

Josip Vukušić (Marulianus)

19T / 24P

08.

Mikula Bašić (Marulianus)

19T / 26P

09.

Vedran Pehnec ( Mosor)

18T / 20P

10.

Ante Đapić (Mosor)

18T / 25P

11.

Ivica Beović (Mosor)

17T / 28P

12.

Leon Jeletić (Marulianus)

17T / 29P

13.

Neno Marušić (Mosor)

16T / 22P

14.

Luka Mudronja (ART rock)

16T / 24P

15.

Marin Radmilović (Marulianus)

16T / 36P

16.

Mate Brkić (Marulianus)

18T / 19P

17.

Vedran Puljiz (Mosor)

14T / 15P

18.

Nikola Maretić (Marulianus)

14T / 25P

19.

Toni Zlodre (Marulianus)

13T / 15P

20.

Antonio Trogrlić  (Marulianus)

13T / 16P

21.

Pero Kordić (Neretva)

13T / 19P

22.

Petar Bebovec (Neretva)

13T / 20P

23.

Martin Dude (Marulianus)

12T / 14P

23.

Hrvoje Viček (Marulianus)

12T / 14P

25.

Luka Runjić (Marulianus)

12T / 19P

26.

Igor Pavlović (Marulianus)

11T / 11P

27.

Josip Volerić (Neretva)

11T / 13P

27.

Dino Andrić (Marulianus)

11T / 13P

27.

Tonči Validžić (Marulianus)

11T / 13P

27.

Igor Savin (Marulianus)

11T / 13P

31.

Ivan Krnić (Marulianus)

11T / 19P

31.

Damir Ugljen (Neretva)

11T / 19P

33.

Silvio Đonlić (Marulianus)

10T / 10P

33.

Marin Banović (Marulianus)

10T / 10P

33.

Slaven Vručinić (Mosor)

10T / 10T

33.

Ivan Mario Staničić (Marulianus)

10T / 10T

37.

Lovre Lovrinčević (Marulianus)

10T / 25P

38.

Shane Lonergan (Marulianus)

9T / 9T

/

Petar Bekavac (Nereteva)

/

/

Božo Bašić (CAF)

/

/

Igor Pavlović (Marulianus)

/

/

Jere Cokarić (Mosor)

/

/

Mario Mihanović

/

Težačko srce kola: Lovre Lovrinčević (Marulianus), 2.5 P/T

Komentari  

 
0 #1 Đapa 2017-01-19 11:39
Ja bi van preporučija da Ivi Ivić povirite u gaće i pribacite je/ga u pravu kategoriju :lol:
Citat
 
 
 
 
 

Zadnji komentari

RSS

Bilo podlaktice

Vaš omiljeni brend hvatišta je:

Morpho - 26.7%
Lapis - 20%
Samsara - 20%
360 - 13.3%
X Cult - 0%
Fathold - 6.7%
Cheeta - 6.7%
meki drugi - 6.7%

Ukupno glasova: 15
Glasanje za ovu anketu je završilo 23.11.2017 - 17:07