• Marulianus home
  • Marulianus home
  • Marulianus home
 
 
 
 

Rezultati o lige!

...

Dodaj vode i cukra!!!



Dakle, redakcija je na kolinima, a ove retke pišemo spojeni na infuziju! 







Bilo kako bilo, rezultate prvog kola za sve kategorije možete nać u nastavku - guštajte i komodno nam šaljite ispravke eventualnih netočnih navoda - šteta se ne zabavit nakon kola! Bring it on!

Dvi bonus pikanterije:
- obratite pozornost koliko ljudi se zbilo na 10 topova, zanimljivo, gle slučajnosti, upravo se piva dilila za popetih 10!
- proglasili smo i pobjednike kola u novoj kategoriji težačko srce ili u prijevodu istakli smo one koji su najviše ginili za svoje topove. Napominjemo da ćemo težačka srca 2017. proglašasiti na finalu sezone. Nije više sramota imat tonu pokušaja - STBL cijeni kad se gine za svoj top!

Veseli i zdravi bili, vidimo se za tri tjedna!


>>> STBL 2017. - 1.kolo / 14.01.2017.

REKRECIJA - žene

01.

Eliška Zlj´kova

11T / 14P

02.

Iva Ivić (Paklenica)

11T / 13P

03.

Barbara Kaličanin (Marulianus)

10T / 10P

04.

Anja Garmaz (Marulianus)

10T /11P

05.

Darla Civitico (Lapis)

10T / 12P

06.

Žaneta Dolić (Mosor)

10T / 14P

07.

Zorana Frkić (Marulianus)

8T / 12P

07.

Josipa Aužina (Teton)

8T / 12P

09.

Ivana Vukušić ( Marulianus)

7T / 9P

10.

Mirna Koloper (Teton)

7T / 10P

11.

Iva Ujević (Marulianus)

7T / 11P

12.

Katarina Radica (Marulianus)

6T / 6P

13.

Ivana Boko (Marulianus)

5T / 5P

14.

Antonia Gašperov (Šibenik)

5T / 6P

15.

Damira Batinić (DNF)

/

Težačko srce kola – Iva Ujević (Marulianus), 1.57 P/T

 

REKREACIJA - muškarci

01.

Vid Ivanišević (Marulianus)

16T / 27P

02.

Dante Vidas (Paklenica)

13T / 16P

03.

Nikola Vrdoljak (Lapis)

12T / 20P

04.

Luka Dodig (Marulianus)

11T / 11P

04.

Ante Jerolimov (Paklenica)

11T / 11P

06.

Franko Bilić (Teton)

11T / 15P

06.

Dario Vrdoljak (Marulianus)

11T / 15P

08.

Vjeko Zorić (Sv.Mihovil)

11T / 16P

08.

Roko Vidović (Lapis)

11T / 16P

10.

Josip Miočić (Paklenica)

11T / 20P

11.

Danko Porobija (Marulianus)

10T / 10T

11.

Ivan Hrvoić (Marulianus)

10T / 10T

11.

Pere Županović (Teton)

10T / 10T

11.

Zoran Blezević  (Marulianus)

10T / 10T

11.

Ivan Grmoja (Marulianus)

10T / 10T

11.

Nikola Tešija (Marulianus)

10T / 10P

11.

Lovre Pletikosić (Paklenica)

10T / 10P

11.

Tadija Smičiklas (Lapis)

10T / 10P

11.

Nikša Anić (Lapis)

10T / 10P

20.

Tomo Keč (Marul)

10T / 14P

20.

Frane Četković (Lapis)

10T / 14P

22.

Gašper Lekić (Paklenica)

10T / 16P

23.

Filip Dužević (Marulianus)

10T / 18P

23.

Lovre Zorić (Sv.Mihovil)

10T / 18P

25.

Ivan Bajlović (Zadar)

9T / 9P

25.

Neno Kozaković (Paklenica)

9T / 9P

25.

Milan Karmelić (Profunda)

9T / 9P

28.

Ivan Lolić (Teton)

9T / 10P

28.

Renato Jurčić (Neretva)

9T / 10P

30.

Marko Gulin (Marulianus)

9T / 11P

31.

Nikola Stipanović (Marulianus)

8T / 9P

32.

Mate Silić (Marulianus)

8T / 10P

33.

Daniel Marinović (Marulianus)

7T / 8P

34.

Nikola Poljak (Teton)

7T / 11P

34.

Augustin Derado (Teton)

7T / 11P

36.

Fabijan Petić (Marulianus)

5T / 5P

37.

Hrvoje Lučić (Mosor)

/

38.

Tomislav Andić (/)

/

Težačka srca kola – Filip Dužević (Marulianus), Lovre Zorić (Sv.Mihovil), 1.8 P/T

 

 

ASEVI - žene

01.

Vana Piccini (Marulianus)

18T / 30P

02.

Aida Čotić (Neretva)

11T / 11P

03.

Gorana Škare (Zona)

11T / 12P

04.

Minja Čulić (Marulianus)

11T / 14P

05.

Marijana Babić (Marulianus)

10T / 10P

05.

Martina Martić (Neretva)

10T / 10P

Težačko srce kola – Vana Piccini (Marulianus), 1.6 P/T

 

 

ASEVI - muškarci

01.

Antonio Krivić (Mosor)

25T / 58P

02.

Luka Kivela (Marulianus)

23T / 23P

03.

Jakov Milanović (Mosor)

22T / 24P

04.

Frane Čulić (Marulianus)

22T / 31P

05.

Mislav Kuzmić (Mosor)

22T / 45P

06.

Toni Miličević (Neretva)

20T / 33P

07.

Josip Vukušić (Marulianus)

19T / 24P

08.

Mikula Bašić (Marulianus)

19T / 26P

09.

Vedran Pehnec ( Mosor)

18T / 20P

10.

Ante Đapić (Mosor)

18T / 25P

11.

Ivica Beović (Mosor)

17T / 28P

12.

Leon Jeletić (Marulianus)

17T / 29P

13.

Neno Marušić (Mosor)

16T / 22P

14.

Luka Mudronja (ART rock)

16T / 24P

15.

Marin Radmilović (Marulianus)

16T / 36P

16.

Mate Brkić (Marulianus)

18T / 19P

17.

Vedran Puljiz (Mosor)

14T / 15P

18.

Nikola Maretić (Marulianus)

14T / 25P

19.

Toni Zlodre (Marulianus)

13T / 15P

20.

Antonio Trogrlić  (Marulianus)

13T / 16P

21.

Pero Kordić (Neretva)

13T / 19P

22.

Petar Bebovec (Neretva)

13T / 20P

23.

Martin Dude (Marulianus)

12T / 14P

23.

Hrvoje Viček (Marulianus)

12T / 14P

25.

Luka Runjić (Marulianus)

12T / 19P

26.

Igor Pavlović (Marulianus)

11T / 11P

27.

Josip Volerić (Neretva)

11T / 13P

27.

Dino Andrić (Marulianus)

11T / 13P

27.

Tonči Validžić (Marulianus)

11T / 13P

27.

Igor Savin (Marulianus)

11T / 13P

31.

Ivan Krnić (Marulianus)

11T / 19P

31.

Damir Ugljen (Neretva)

11T / 19P

33.

Silvio Đonlić (Marulianus)

10T / 10P

33.

Marin Banović (Marulianus)

10T / 10P

33.

Slaven Vručinić (Mosor)

10T / 10T

33.

Ivan Mario Staničić (Marulianus)

10T / 10T

37.

Lovre Lovrinčević (Marulianus)

10T / 25P

38.

Shane Lonergan (Marulianus)

9T / 9T

39.

Petar Bekavac (Nereteva)

/

39.

Božo Bašić (CAF)

/

39.

Igor Pavlović (Marulianus)

/

39.

Jere Cokarić (Mosor)

/

39.

Mario Milanović (Marulianus)

/

Težačko srce kola: Lovre Lovrinčević (Marulianus), 2.5 P/T



Komentari  

 
+1 #1 goge 2017-01-17 13:19
Minja ,legendo, uzmi tu medalju, prtljali su mi sa listićem radi pive :) nemojte šta zamirit ..ipak je piva piva...pusaaa
Citat
 
 
+1 #2 Minja 2017-01-17 16:13
Goge legendo, sve ok! Piva je piva, sve razumijem. :lol: :lol:
Citat
 
 
 
 
 

Zadnji komentari

RSS

Bilo podlaktice

Vaš omiljeni brend hvatišta je:

Morpho - 26.7%
Lapis - 20%
Samsara - 20%
360 - 13.3%
X Cult - 0%
Fathold - 6.7%
Cheeta - 6.7%
meki drugi - 6.7%

Ukupno glasova: 15
Glasanje za ovu anketu je završilo 23.11.2017 - 17:07