• Marulianus home
  • Marulianus home
  • Marulianus home
  • Marulianus home
  • Marulianus home
 
 
Odpenji: Marulianus Novosti Vijesti Ludo u Hermagoru!
 
 

Ludo u Hermagoru!

Naša boulderašica se odlično snalazi u lead zadacima!

Bapsi

3 medalje za Marulovu omladinu !!!Šta reći?

Danas u Austriji naših 5 bisera je uvatilo čak tri medalje! Vana i Barbara su uvatile srebro u svojim kategorijama, Niko je na svom prvom RCC-u bia treći, a Damjan i Leon su se u ljutoj borbi plasirali na 18. i 15. misto!

Ka šta smo najavili, ovaj put smo se potrudili da na natjecanje prijavimo čim više naše omladine. Okupili smo solidnu brojku od 5 aseva ali ka i prošli put ponovo nismo postavljali rezultatske imperative. Sada kad već drugi put za redom naše mlade nade kući donose medalje čini se da imamo pravo i na više ambicije od pukog sudjelovanja.Bilo kako bilo, suznih očiju čestitamo našoj ekipi na odličnom nastupu u Hermagoru! Lipo je vidit da naša omladina penje suvereno i rame uz rame sa vršnjacima iz zemalja gdje je penjanja kao sport na daleko višoj razini. To nas sviju motivira i potiče na daljnji predani rad.
Naravno, želimo našoj ekipi siguran povratak kući što je trenutno najbitnije - srićom u rukama su čovika koji je samostalno odvozia 21h kalvarije do Prilepa 2012.-te!

NGM - Na Gredu Momčino!
MŽV - Marul živi vječno!


RCC 2013. - Hermagor (L). Austrija, 2. kolo
U10 - Niko Rimac, 3.misto (od 9)
U12 - Vana Piccini, 2.misto (od 26)
U12 - Damjan Škare, 18.misto (od 21)
U14 - Leon Milić, 15.misto (od 18)
U20 - Barbara Gilić, 2.misto (od 12) 
 
 
 
 

Zadnji komentari

RSS

Bilo podlaktice

Prvo ponavljanje Megdana će ove sezone izvest:

Frenk Jensterle - 18.5%
Niksi Kramarić - 63%
netko treći - 0%
nitko - 18.5%

Ukupno glasova: 27
Glasanje za ovu anketu je završilo 29.08.2019 - 16:50
 
 
 
 

Najpopularnije

Zadnje na forumu

Kontakt

SPK Marulianus

Adresa
Tončićeva 1/2
HR-21000 Split
Hrvatska

E-mail
info@marulianus.hr

Mobitel
+385 91 529 5990