• Marulianus home
  • Marulianus home
  • Marulianus home
 
 
Odpenji: Marulianus Boulder liga Županijska boulder liga 2006 CHRIS SHARMA NA TREĆEM KOLU ŽBL-a!
 
 

CHRIS SHARMA NA TREĆEM KOLU ŽBL-a!

Svjetska penjačka legenda i as Chris Sharma je danas nastupia na trećem kolu naše županijske boulder lige!!!

Chris je inače na putu za Grčku nakratko zastao u Dalmaciji, međutim čini nam se da možda do Grčke neće ni doć. Već se danas sa guštom uključia u našu boulder ligu za koju kaže da je ½incredible place, to meet new people and share new experiences!½ , publika ga je dočekala pravim ovacijama, a policija je u nekoliko navrata morala intervenirat i raščišćavat prometni kolaps koji je cili ovaj događaj izazvao...>>>

 

A P R I L I L I L I !!!   - bila je ovo prvotravanjska šala!

Dakle Sharme nije bilo ali je treće natjecanje ŽBL-a održano, ka i obično, u odličnoj atmosferi. Pobjedia je Luka Kivela u muškoj konkurenciji, Maja Božić u ženskoj konkurenciji, te Marko Pehar kod juniora.

Na natjecanju je nastupilo 19 penjača,  iz SPK Marulianusa, HPD Mosora i HPD Imbera iz Omiša, a za prolazak u finale je tribalo popet svih 6 kvalifikacijskih smjerova i to sa najviše par pokušaja viška. To su uspili - Viktor Kraljević, Damir Jurišić, Boris Koračak, Igor Šupić, Dragan Šupe, te na diobi prvog mista Luka Kivela i Ivan Mihalj. U finale nije uspila uć niti jedna žena (zapravo je Maja bila jedina) kao i ni jedan junior.

Naši postavljači su za finale bili puno oštriji, pa je hvatanje vrhova kod većine bilo vrlo rijetko. Kivela(HPD Mosor) je tu debelo nadmašia konkurenciju sa 6 topova iz 8 pokušaja. Drugi je bia Boris Koračak(HPD Mosor) sa jednim vrhom, a treći naš Igor Šupić sa 6 zona iz 8 pokušaja. Miha je nažalost penjao lošije nego u kvalifikacijama (ukupno 4.), a Dama odmah iza njega na petom mistu. Od ostalih aseva našeg kluba Pehar je bia 8., Marin Banović 12., Danko, 13., a Stanko i Marin Vukman 18. i 19..

Šta se tiče ukupnog poretka lige nakon prva tri natjecanja - Naš Ivan Mihalj predvodi mušku konkurenciju sa 169 bodova, samo 9 više od Borisa Koračka iz HPD Mosora. Kod žena je najbolja Maja Božić (HPD Mosor), a kod juniora Marko Pehar - to asevi!

Na ovom natjecanju su van konkurencije nastupili i Sandra Bakulić, te Ivan Lisica koji su u ukupnom poretku zauzeli 3. i 1. misto., a moramo spomenuti i točno 10 penjača koji se nisu pojavili usprkos tome šta su bili na listi prijavljenih. Molimo ih da ubuduće bolje razmisle i budu malo više fer prema organizatoru.

Sljedeće natjecanje boulder lige će se održati krajem rujna na Mertojaku, do tada - živili!

Rezultati - ŽBL (3)  :

Muškarci:

1.Luka Kivela (HPD Mosor)
2.Boris Koračak (HPD Mosor)
3.Igor Šupić (SPK Marulianus)
4.Ivan Mihalj (SPK Marulianus)
5.Damir Jurišić (SPK Marulianus)
6.Viktor Kraljević (HPD Mosor)
7.Dragan Šupe (HPD Mosor)
8.Stipe Galić (HPD Mosor)
9.Demir Barić (HPD Mosor)
10.Marin Banović (SPK Marulianus)
11.Danko Tresić Pavičić (SPK Marulianus)
12.Duje Mogić (HPD Mosor)
13.Marin Vukman (SPK Marulianus)

Žene: 1.Maja Božić (HPD Mosor)

Juniori:
1. Marko Pehar (SPK Marulianus)
2. Branimir Jurko (HPD Imber)
3. Stanko Čizmić (SPK Marulianus)

 

 
 
 
 

Zadnji komentari

RSS

Bilo podlaktice

Prvo ponavljanje Megdana će ove sezone izvest:

Frenk Jensterle - 18.5%
Niksi Kramarić - 63%
netko treći - 0%
nitko - 18.5%

Ukupno glasova: 27
Glasanje za ovu anketu je završilo 29.08.2019 - 16:50
 
 
 
 

Najpopularnije

Zadnje na forumu

Kontakt

SPK Marulianus

Adresa
Tončićeva 1/2
HR-21000 Split
Hrvatska

E-mail
info@marulianus.hr

Mobitel
+385 91 529 5990